HNK ''Čapljina'' bolji od premierligaša ''Mladost'' iz Gacka

HNK Čapljina, HNK Čapljina, HNK Čapljina
Čapljinci su od prvog trenutka, u pomlađenom sastavu, krenuli jako oštro i već u prvim minutama napravili nekoliko izglednih prilika i ozbiljnih prijetnji po gostujuću ekipu. U 28. minuti prvi gol za domaćina postiže Menalo, a rezultatom 1:0 završilo je prvo poluvrijeme.

U drugom poluvremenu čapljinci su nastavili s odličnom igrom i konstantno prijetili gostujućoj ekipi, da bi u 54 minuti Damir Obad postavio konačan rezultat utakmice 2:0.

Trener Čizmić i uprava zadovoljni su ovom utakmicom te dodaju da je posljenjih nekoliko utakmica dokaz da se upornim radom i željom u sportu sve može postići.

Utakmica se igrala na gradskom stadionu ''Bjelave'' s početkom u 18 sati. Susret je sudio Stojan Krešić.

Već u četvrtak ekipu Čapljine očekuje nova utakmica. Naime, 29 srpnja na rasporedu je utakmica protiv ''Željezničara'' koja će se igrati u Međugorju.

Zdravko Jakiša | ČA::portal