HNK Brotnjo – HNK Čapljina 1:2

Po kišovitom vremenu jedini pogodak za Čitlučane postigao je Miloš, dok je Delalić Čapljini donio poravnanje a Bećirović pobjedu. U prvih petnaestak minuta domaći nogometaši prikazali su dopadljivu igru, koju su okrunili pogotkom za vodstvo.

Boris Pehar je u kaznenom prostoru gostiju uspio primiti loptu i šutirati, ali njegov udarac vratar Čapljine brani no lopta se odbila do Miloša koji iz neposredne blizine rutinirano pogađa za 1:0.

Radost domaćih nogometaša nakon postignutog pogotka nije dugo trajala jer je već u 18. minuti Delalić iskoristio grešku obrane i poravnao na 1:1, a nekih pet minuta kasnije Bećirović je postavio konačnih 1:2.

U prijateljskom ogledu sa članom Prve nogometne lige FBiH Brotnjo je utakmicu započelo u sastavu Šego, Miletić, Miličević, Brajković, D. Miličević, Vasilj, Ilić, Pavlović, Soldo, Miloš, Pehar a prigodu da zaigraju u nastavku su dobili i svi igrači s klupe.