FOTO  HNK Branitelj – NK Omladinac 3:0

BRANITELJ: Pandža, Zlatić, Gagro, Renato, Margeta, Bebanić (od 77. Petrović), Eminović (od 67. Ferenc), Glavina, Pinjuh (od 71. Marić), Aničić, Delić
OMLADINAC: Bilajac, Kašetović, Škahić, Suljić, Radulović, Lukić, Brčkalić, Širanović, Đonlić Omeragić, Čejvanović.

Od početka je Branitelj krenuo silovito, te je prvi put zaprijetio u 5.min preko Eminovića. U 9.min udarac Glavine iz slobodnog udarca brani Bilajac.
U 13.min korner za domaćine, Glavina odlično pronalazi Eminovića koji sa par metara glavom pogađa za 1:0.

Bebanić u 30.minuti puca prizemno sa 25metara ali golman gostiju je odlično obranio. U 33.min nakon asistencije Bebanića, Pinjuh puca ali ponovo je uspješniji Bilajac.
Branitelj je povećao prednost u 44.min kada je najbolji igrač domaćina ubacio iz kornera a Renato pogađa za 2:0.

U drugom poluvremenu Branitelj je nastavio dominirati i imao je dosta pokušaja koje nisu realizirali. Ipak u 69.minuti nakon sjajnog prodora Pinjuha i centaršuta Glavina pogađa za 3:0.

U 85.minuti sporna situacija kada je u šesnaestercu prekršajem zaustavljen Ferenc, ali sudac je propustio dosuditi jedanaesterac.
Branitelj je odigrao jednu od svojih najboljih partija dosada i na krilima Glavine, Pinjuha i Bebanića potpuno zasluženo pobijedio Omladinac koji u toku cijele utakmice nije uopće zaprijetio domaćinima.