Hladan tuš za hrvatskog kapetana! Luka Modrić dobio crveni karton

Luka Modrić,  Ivan Bradvica, Luka Modrić, Luka Modrić, Real Madrid, Real Madrid, Luka Modrić, Luka Modrić, luka modrć, Luka Modrić, Real Madrid, Luka Modrić, Luka Modrić, Luka Modrić, Real Madrid
U prvom kolu španjolske lige madridski Real je u gostima pobijedio Celtu s 3:1. Madriđani su od 56. minute igrali s igračem manje. Naime, Luka Modrić je dobio izravni crveni karton nakon što je uz aut-liniju nagazio Celtina igrača Denisa Suáreza.

Sudac Javier Estrada je nakon pregleda VAR-a hrvatskom kapetanu pokazao put u svlačionicu! Strijelci za Real bili su Benzema (12.), Kross (61.) i Lucas (80.), a poraz je ublažio Losada (90.+1). Luka je crveni karton dobio 22. kolovoza 2014. na utakmici španjolskog Superkupa kada je Atlético pobijedio golom Marija Mandžukića s 1:0. Prvo je opomenut u 48. minuti, a onda je u sudačkoj nadoknadi dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.