FOTO  HFC Zrinjski: Plemići svladali Centar 4:0 i plasirali se u finale Kupa BiH

HFC Zrinjski, MNK Centar Sarajevo
Večeras su se u Mostaru u okviru polufinala Kupa BiH sastali HFC Zrinjski i MNK Centar.

Plemići su goste dočekali na krilima nekoliko vezanih pobjeda, a i ambicije Zrinjskog su osvajanje Kup natjecanja.

Gosti su momčad iz vrha PL BiH koji su imali svoju računicu, tako da su nazočni gledatelji gledali trdu i neizvjesnu utakmicu u prvom dijelu.

U tom rvom dijelu Zrinjski je imao veliki posjed, a gosti su se bazirali na kontra napade. Zrinjski do zasluženog vodstva dolazi u 19 minuti sjajnim pogotkom Ivana Ivankovića.

U drugom dijelu dominacija Zrinjskog koji demonstrira vrhunsku igru.

Na 2:0 povisuje Darko Raģuž u 23 minuti. 26 minut Zrinjski vodi 3:0, ovaj put strijelac je Josip Sesar. 4:0 je u 32 minuti. Ovaj put strijelac je Marin Suton.

Na kraju zaslužena pobjeda Zrinjskog rezultatom 4:0. Plemići će u finalu igrati protiv Kaskade iz Gračanice koja je večeras svladala Mostar Staklorad 4:3.