FOTO  HFC Zrinjski-FC Centar 4:3 (3-2)

HFC Zrinjski, fc centar

Derbi kola Futsal Lige BiH odigran je večeras u Mostaru pred oko 1000 gledatelja. Plemići su s optimizom ušli u meč riješeni da bodovi ostanu u Mostaru, a gosti su došli po što bolji rezultat.

Plemići su ušli silovito u utakmicu, ali su do vodstva došli gosti preko Radmilovića u 5. minuti. Na 1:1 poravnao je Marić u 10. minuti, a dvoranu je na noge podigao Ivanković koji je tri minute kasnije dpveo Plemiće u vodstvo 2:1. U 15. minuti rezultat je 3;1, a pogodio je Bošković. Gosti smanjuju na 3:2 iz kaznenog udarca

Prvi dio završio je rezultatom 3:2 u korist Plemića. Zrinjski do vodstva od 4:2 dolazi u 32. minuti preko Ivankovića, a do kraja su gosti uspjeli samo smanjiti relultat na 4:3 preko Foče.

Utakmica završava pobjedom HFC Zrinjski 4:3  na radost pune dvorane koja večeras nije iznevjerila Plemiće.