Hajduk u Zagrebu svladao Lokomotivu 3:1

Hajduk je u Maksimiru pred petstotinjak gledatelja poveo u 24. minuti iz penala. Maglica je pao u šesnaestercu nakon duela s Mesarićem, a s bijele točke je precizan bio Andrijašević.

Na samom kraju prvog poluvremena Bili su zabili i drugi gol. Nakon odlične akcije i lijepog duplog pasa Maglica je lijepo zatresao mrežu Lokomotive i povećao prednost Hajduka.

U drugo poluvrijeme Lokomotiva je ipak ušla nešto bolje, a prva prijetnja stigla je u 56. minuti. Dvije minute kasnije Lokomotiva je smanjila rezultat, a strijelac je bio Miši.

Hajduk nakon primljenog gola domaćina nije posustao. Vršajević je u 68. minuti oštro ubacio s desne strane, a Andrijašević na pet metara zakucao loptu u mrežu za konačnih 1:3.