Hajduk petardom uništio Lokomotivu

nk hajduk split, DUNDALK, Nikola Vlašić, Nikola Vlašić, Tottenham, Mirror, HNK Hajduk, HNK Hajduk, Hajduk, NK Lokomotiva, Nikola Vlašić, everton, Hajduk, Nikola Vlašić
Naime, već u prvoj minuti Kouassi je sjajnim udarcem donio vodstvo Splićanima, a već u sljedećoj minuti Mišić je izjednačio. od 18. do 20. minute uslijedio je 'blitzkrieg' Hajduka, dva gola zabio je Gotal i doveo utakmicu u mirne vode za svoju momčad.

A moglo je do poluvremena biti i drugačije da je Rukavina bolje reagirao, imao je dvije odlične prilike, ali nije bio raspoložen za golove. Kada je u posljednjim trenucima prvog dijela Pajač dobio drugi žuti karton, bilo je jasno da je to gotova utakmica.

U 65. minuti Maloča je iz jedanaesterca zabio za 4:1, a sedam minuta kasnije smanjio je Mrčela. A onaj koji je otvorio golijadu, taj ju je i završio. Kouassi je u 89. minuti još jednim fenomenalnim udarcem postavio konačni rezultat.

Hajduk se sa sedam bodova nalazi na trećem mjestu, dok su lokosi s tri boda predzadnji na ljestvici.

Lokomotiva - Hajduk 2:5

Lokomotiva: Zelenika - Bartolec, Musa, Čalušić, Šovšić, Rukavina, Leko, Pavičić, Prenga, Mišić, Pajač

Hajduk: Kalinić - Mikanović, Milović, Anđelković, Maglica, Gotal, Jozinović, Caktaš, Maloča, Sušić, Kouassi