FOTO/VIDEO  Gol i asistencija Mandžukića

FC Bayern, Mario Mandžukić, Viktorije Plzen, Bayern, Mario Mandžukić, Svjetsko klupsko prvenstvo, Mandžukić, Bundesliga, nogomet, Mario Mandžukić, Bundesliga, nogomet, Borussia Dortmund, FC Bayern, Bundesliga, Mario Mandžukić, FC Bayern, nogomet, Mario Mandžukić, Bayern, Real Madrid, Mario Mandžukić, nogomet, Bundesliga, FC Bayern, FC Bayern, Manchester U, Mario Mandžukić, Liga prvaka, Mario Mandžukić, Bavarci, FC Bayern, nogomet, Mario Mandžukić, transfer, Liverpool, nogomet, Mario Mandžukić, transfer, nogomet
Mandžukić je pogodio glavom iz blizine za konačnih 4:0 u 66. minuti na centašut Rafinhe i stigao je do 13. pogotka u Bundesligi. Prije toga je u 59. minuti sjajno petom proigrao Thomasa Muellera za 3:0.

Inače, prvi gol na utakmici postigao je upravo Mueller u 25. minuti, a na 2:0 u prvom je dijelu povisio Thiago Alcantara (34).

S 13 pogodaka Mandžukić dijeli treće mjesto na ljestvici strijelaca, jedan više postigli su Lewandowski (Borussia D.) i Ramos (Hertha).

Vodeči Bayern sada ima 62 boda, 19 više od drugog Bayera iz Leverkusena te 20 od treće Borussije iz Dortmunda.

U drugom susretu igranom u nedjelju Eintracht iz Frankfurta i Werder iz Bremena su odigrali 0:0.