FOTO  Futsal: MNK Zrinjski vodio 5:3 tri minute prije kraja i izgubio 5:6

Premijer Futsal liga: MNK Zrinjski - MNK Galaktikosi

Gosti su bolje otvorili utakmici i poveli u 6. minuti rijetko viđenim golom na malonogometnim tereneima. Strijelac "škaricama" za 0:1 bio je Hodžić. Na 1:1 smanjio je Vukša u 11. minuti nakon lijepe akcije Plemića. Na 2:1 u 18. minuti povisio je Ivanković, sjajnim golom nakon kornera. Ipak samo minut poslije Sadiković poravnava rezultat na 2:2.

U nastavku utakmice tri gola Zrinjskog. Za 3:2 strijelac je bio Drežnjak u 30. minuti. Na 4:2 povisio je Suton M. Na 4:3 smanjio je Mehanović. Na 5:3 povisuje ponovno Suton M.

U samo tri minute uslijedio nevjerovatan preokret od 5:3 do 5:6

Na 5:4 smanjio je Sadiković u 39. minuti.  U istoj minuti Likić poravnava na 5:5. Radost gostima i nevjerovatan preokret donosi Puščul golom u posljednjoj minuti.

MNK Zrinjski: Skuhan, Ivanković, Drežnjak, Božić, Čužić, Ljubomirović, Čolak, Knezović, Suton L., Suton M. i Vukša. Trener: Žani Buhovac.

MNK Galaktikosi Visoko: Filipović, Likić, Hodžić, Bešlija, Sadiković, Mehanović, Alihodžić i Puščul.