Futsal: MNK Brotnjo - MNK Seljak 6:1 (2:0)

MNK Brotnjo, MNK Seljak

Čitlučani su na domaćem parketu pobijedili goste iz Livna rezultatom 6:1 i na taj način upisali treću pobjedu u premijernom izdanju zajedničke malonogometne lige.

Domaća momčad odlično je odigrala cijelu utakmicu i na kraju zasluženo slavila uvjerljivu pobjedu. U prvih deset minuta utakmice prednost Brotnju donijeli su Josip Bošković i Marin Šunjić, a pobjedu MNK Brotnjo u nastavku su potvrdili Marin Šunjić s dva nova pogotka, te Kristijan Pantić, a u strijelce su u nastavku ponovno upisao i Josip Bošković. Jedini pogodak za Livno na sinoćnjoj utakmici postigao je Jozo Mihaljević.

MNK Brotnjo - MNK Seljak 6:1 (2:0)

1:0 Bošković 7', 2:0 Šunjić 10', 3:0 Šunjić 26', 4:0 Pantić 28', 5:0 Bošković 28', 5:1 Mihaljević 31', 6:1 Šunjić 33'.

MNK Brotnjo: A. Dujmović, Šunjić, Pantić, T. Bevanda, Hrkać, Galić, Z. Bevanda, S. Dujmović, Čilić, Ćavar, Marić, Bošković.

MNK Seljak: Vidović, Brčić, Crnjak, Mihaljević, Maleta, Čolak, Ivković, Matan, Knežević, Bagarić, Krezo, Krišto.