FOTO  Futsal: BiH - Crna Gora 3:1 (2:0)

BiH je povela već u 3 minuti. Strijelac za 1:0 bio je Kahvedžić. Novoselac je strijelac u 18. minuti za 2:0, nakon izvedenog prekida sa 10 metara, što je i rezultat prvog dijela utakmice.

U nastavku utakmice, izabranici Bore Matana su nastavili sa dobrom igrom. Miljenik domaće publike Pantić je u 31. minuti dobro istrčao kontru i atraktivnim šutom prevario istrčalog vratara Boškovića za 3:0. Počasni gol za goste postigao je Barović sa 10. metara u 40. minuti.

BiH: Omerbegvić, Šunjić, Matan, Mulahmetović, Radmilović, Pantić, Novoselac, Bevanda, Devušić, Aladžić, Kahvedžić, Galić, Mičeta, Skuhan. Izbornik: Boro Matan.

Crna Gora: Despotović, Ćalasan, Barović, Perović, Dondić, Bojović, Jovanović, Vukčević, Mugoša, Novović, Bošković, Zeković, Junčaj. Izbornik: Sveto Ljesar.

Druga pripremna utakmica između reprezentacija BiH i Crne Gore na rasporedu je u četvrtak, 28. veljače u 17 sati, a reprezentacije će ponovno snage odmjeriti u Gradskoj športskoj dvorani u Čitluku.