FOTO  Pobjeda i proslava HNK Branitelj za ulazak u viši rang

HNK BRANITELJ - HNK RAMA 5:0 (2:0)

HNK BRANITELJ: Pandža, Vazgeč, Marić, Suton, Margeta, Aničić, Dragičević, Bebanić, Eminović, Zovko, Kajan. U drugom poluvremenu su ušli Pehar, Ferenc, Slišković

HNK RAMA: Ivković, Dolić, Katović, Cvitanović, Markešić, Karaga, Topić, Bobar, Pavličević, Ostojić, Arfadžan. Još su igrali Iličić, Petrović, Peranović.

Tijekom cijele utakmice Branitelj je dominirao i s lakoćom pobjedio momčad Rame, a strijelci su bili Kajan u 7. minuti i Marić sa 30-tak metara u 37.minuti koji je pogodio donji desni kut za 2:0 u prvom poluvremenu. U nastavku Branitelj je postigao još tri gola i to Eminović u 75.min, zatim autogol Mareškića na ubacivanje Pehara u 84.min i Ferenc u zadnjim minutama susrerta.

Na kraju utakmice veliko slavlje domaćina koji su nagrađeni pljeskom nazočnih gledatelja. Poslije utakmice slavlje se nastavilo u svlačionici i prostorijama kluba. Veliki uspjeh kluba uz igrače i vodstvo proslavili su mnogobrojni prijatelji kluba i bivši igrači. Slavilo se dugo u noć.

Hercegovina info čestita igračima i vodstvu HNK Branitelj na ulasku u viši rang.