FOTO  Juniori Zrinjskog poraženi od Sarajeva

sara-zri 3-1- juniori

... u blizini šesnaesterca preciznim udarcem lobovao golmana Kovačevića za vodstvo mladih Plemića. Isti igrač je polovinom prvog dijela napravio odličan solo prodor i izašao sam pred golmana domaćih, ali je ovog puta Kovačević bio uspješniji.

Sarajevo je imali inicijativu tijekom većeg dijela prvog poluvremena, ali je teško dolazili u priliku da postigne pogodak. Najbolju je imao Smajlagić, kada je nakon ubačaja sa lijeve strane zamalo zakasnio da plasira loptu u mrežu.

Drugi dio donosi bolju igru Sarajeva na otvaranju, a rezultat toga je pogodak Nedima Hadžića u 51. minuti. Bordo tim stiže do potpunog preokreta drugim golom Hadžića u 70. minuti na asistenciju Smajlagića.

Samo par minuta nakon toga Hadžića postiže novi gol za 3:1, ovaj put iz slobodnog udarca. Sarajevo se ovom pobjedom bodovno poravnalo sa Slobodom, a ima bod manje od Širokog Brijega i tri manje od Željezničara, koji imaju utakmicu više. Zrinjski je ostao na 24 osvojena boda.

Više slika pogledajte OVDJE.

FK Sarajevo: Kovačević, Miletić, Đurić, Ragipović, Hadžić, Smajlagić, Salčinović, Pidro, Veladžić, Škrijelj i Klarić.

HŠK Zrinjski: Pehar, Bubalo, Šetka, Krstanović, Vulić, Bošnjak, Šunjić, Rozić, Albijanić, Čavar i Ljubić.