FOTO  HNK Višići – HNK Branitelj 2:1 (0:1)

HNK Branitelj, HNK Višići

HNK Višići: Martinović, Kalfić, Tolo, Ivanković, Raguž, Knežević, Đondraš, Stojak, Majstorović, Brkić, Šoše.

HNK Branitelj: Pandža, Vazgeč, Marić, Suton (od 80. Rogić), Margeta, Ferenc, Bebanić, Kajan (od 82. Knezović), Zovko, Dragičević, Aničić.

Prvo poluvrijeme proteklo je u ravnopravnoj borbi na sredini terena. Prva ozbiljnija akcija bila je u 17. minuti nakon udarca Kneževića čiji udarac golman Pandža vadi ispod prečke.

0:1 - U 25. minuti nakon odličnog pasa Bebanića, Zovko je izišao sam pred golmana i prizemnim udarcem neobranjivo je pogodio lijevi kut za vodstvo Branitelja.

Sporna situacija bila je u 31. minuti kada je igrač gostiju Kajan primio loptu prsima i krenuo sam prema golu, a pomoćni sudac Majstorović signalizira igranje rukom.

Slijedi pritisak domaćina, a najbolju šansu propustio je Tolo čiji udarac glavom sa 3 metra završava iznad gola.

1:1 - U 55. minuti nakon kornera lopta se odbila od vratnice te ju je prihvatio Kalfić i pospremio je u mrežu gostiju.

Poslije toga Branitelj je nastojao postići pogodak te je propustio šanse u 70. minuti kada je golman domaćih prvo obranio udarac Kajana, a zatim i udarac Ferenca koji je prihvatio odbijenu loptu. Golman domaćih bio je uspješan i u 75. minuti naon udarca Kajana sa 5 metara poslije centaršuta Zovka.

2:1 - Nakon propuštenih šansi uslijedila je kazna. Slobodni udarac sa 25 metara precizno je pogodio Raguž u 84. minuti za pobjedu Višića.

Stolac - Troglav 0:3
Turbina - Brotnjo 3:0
Sloga (LJ) - Rama 4:1
Grude - Tomislav 3:1
Višići - Branitelj 2:1
Kamešnica - Drinovci 3:0
Sloga GV/Us- Lokomotiva 4:1