FOTO  HNK Branitelj-HNK Tomislav 2:0 - 13.03.2011

Branitelj je nastupio u sastavu: Pandža, Vazgeč, Dragičević, Margeta, Bebanić, Eminović, Suton, Slišković, Jurić, Aničić i Ivić. Još su drugom polivremenu nastupili  Ferenc, Zovko i Ćosić.

Za Tomislav su nastupili: Pokrajčić, Baćak, M.Bagarić, J. Bagarić, Čuić, Gegaj, Šarić, Perković, Radoš, Stipić i Jurčević. Još su nastupili: Šehić, Mirko Višić i Marko Višić.
Za 1:0 u 18 minuti izravno iz kornera je pogodio Jurić, a konačan rezultat 2:0 u 58 minuti je postavio Bebanić prekrasnim pogotkom sa 20 metara na asistenciju Jurićač

Branitelj je dobro igrao i od početka susreta preuzeo inicijativu na terenu, te stvorio veliki broj šansi .Gosti nisu ozbiljnije zaprijetili ka golu Branitelja, te mogu biti zadovoljni konačnim rezultatom . Kod Branitelja najviše se istakao Jurić, te Bebanić, Vazgeč i Zovko. Utakmicu je pratilo 250 gledatelja.