FOTO  FOTO/HMNK Rudnik porazio Spartu s 5:0, Vice Božić dvostruki strijelac

HMNK Rudnik, sparta sanski most

HMNK Rudnik pobjedom je otvorio natjecanje u Prvoj futsal ligi FBiH, skupina 2.

U dvorani na Bijelom brijegu ekipa Rudnika je s 5:0 porazila MNK Spartu iz Sanskog Mosta.

Nakon prvog poluvremena nije bilo golova, a domaći igrači su sjajno otvorili nastavak susreta. Vice Božić je doveo Rudnik u vodstvo u 22. minuti, a nedugo zatim Božić je asistent za pogodak Gorana Zeke i prednost Rudnika 2:0.

Rezultat se nije mijenjao do 33. minute, kada Ivan Bagarić postiže i treći pogodak za Mostarce. U završnici još dvije lopte u mreži gostiju, Marko Šunjić i Vice Božić postavili su konačni rezultat susreta Rudnik - Sparta 5:0.

Na golu domaćina sjajnu večer je imao Luka Bevanda koji je jedan od najzaslužnijih za pobjedu svog sastava.