FOTO  Foto:FK Laktaši - HŠK Zrinjski 0:1

13:20 - Igrači Zrinjskog izlaze na zagrijavanje.

Vjerni ultrasi su na putu i uskoro bi trebali stići na utakmicu

Zrinjski će krenuti sa sastavom: Melher, Aničić, Šunjić, Marković, Ivanković, Tabi , Afedzie, Musa , Kordić, Bobby Prince, Selimović.

Utakmica je počela. Tek oko 200 gledatelja došlo je popratiti ovaj susret.

3 minuta - Musa je odlično uposlio Markovića koji dobro puca a golman brani.

4 minuta - Mrtva šansa Selimovića, golman izvrsno brani. Na startu utakmice Zrinjski puno bolji i gol visi u zraku.

8 minuta - Kordić se našao u šansi , puca i golman brani. Zrinjski puno bolja ekipa. Za sada gostujući golman drži svoju ekipu u igri.

10 minuta - Još dvije šanse za Kordića i Tabija ali rezultat je idalje 0:0.

15 minuta - Domaćini su imali prvu dobru priliku ali srećom pucaju preko gola.

20 minuta - na stadionu je 50 ultrasa.

21 minuta - Domaćini imaju još jednu dobru priliku ali rezultat je nepromjenjen.

21 - 28 minuta - Igra bez većih prilika.

29 minuta - Hitna je odvezla Afedzie i Kordić isto napušta igru. Ulaze Zadro i Pavle Sušić. Dvije rane izmjene.

34 minuta - Domaćini pogađaju prečku.

40 minuta - Izlazi Musa a ulazi Mateo Sušić. Nevjerovatno igra se prvo poluvrijeme a napravljene su tri izmjene za Zrinjski.

Čak pet minuta sudijske nadoknade u prvom poluvremenu. Lagana sudijska naklonost domaćinima.

Kraj vrlo sadržajnog i čudnog prvog poluvremena

Počelo je drugo poluvrijeme blagom incjativom Zrinjskog

47 minuta - mrtva šansa za Laktaše , Melher skida udarac.

55 minuta - Zadro neprecizan glavom, lopta ide preko gola.

65 minuta - Dobra prilika Selimovića no golmani su danas najbolji igrači na obje strane.

70 minuta - Korner za Zrinjski, Selimović dobro puca glavom ali golman brani.

74 minuta - Zadro neprecizan puca pored gola.

77 minuta - Ivanković izvodi dobro slobodan udarac ali golman je jednostavno nesavladiv.

80 minuta - Tabi čista šansa ali puca preko gola

81 minuta - Goooooooooooooooooooooooooooooool Selimović 0:1

82 minuta - Još jedan dobra šansa za Selimovića no ovoga puta je neprecizan

83 minuta - Po jedna dobra prilika na obje strane. Ultrasi navijaju gori sve!