FOTO/VIDEO  FK VELEŽ - NK GOŠK 1:3 (0:3)

GOŠK je održao nogometnu lekciju igračima Veleža u prvom poluvremenu. Već u 20. sekundi utakmice Jusufbašić je strijelac za 0:1. Na 0:2 povećao je Ramić u 17. minuti, dok je isti igrač bio strijelac za 0:3 u 25. minuti. Na terenu je igrao samo GOŠK koji je propustio još nekoliko dobrih prilika. Velež gubi svaku nadu kada crveni karton dobiva Ćurić.

Unatoč igraču manje Velež je zaigrao puno bolje u drugom poluvremenu. Takva igra isplatila im se u 62. minuti kada Serdarević smanjuje na 1:3. I GOŠK ostaje sa igračem manje nakon što je pocrvenio Kukavica. Ipak rezultat do kraja utakmice više se nije mijenjao. GOŠK je na današnjoj utakmici zaluženo slavio, dok je Velež porazom nagovjestio grčevitu borbu za opstanak.

FK VELEŽ - NK GOŠK 1:3

0:1 - Jusufbašić 1', 0:2 - Ramović 27', 0:3 - Ramović 25', 1:3 - Serdarević 62'

Velež: Kodro, Škaljić(83', Jaganjac), Demić, Hebibović, Mahinić, Mehremić(88', Kazazić), Mace, Nuhić(33', Serdarević), Čurić, Hajdarović.

GOŠK: Soldo, Žderić, Bošnjak, Ramović, Hrkać, Bibić(56', Dodig), Perić(76', Grgić), Helvida, Kukavica,  Jusufbašić(83', Milinković), Jelavić.

Nezadovoljni igrom svojih igrača, navijači Veleža su na poluvremenu otišli sa ''stajanja'' i okupili se pred svlačionicom domaće ekipe, gdje su izrazili svoje nezadovoljstvo.