FOTO  FK Velež - HŠK Zrinjski 1:1

HŠK Zrinjski, FK Velež, Gradski derbi, Gradski derbi Zrinjski - Velež, Stadion HŠK Zrinjski, FK Velež, Gradski derbi, Gradski derbi Zrinjski - Velež
Utakmicu u Vrapčićima pratilo je oko 3000 gledatelja.

Bolja igra Veleža na otvaranju utakmice urodila je plodom u 21. minuti za domaće. Strijelac za 1:0 bio je Škahić nakon ubačaja iz kornera. Nakon vodstva Veleža, Zrinjski je zaigrao bolje. Pokušali su Plemići nekoliko puta iz prekida, ali vratar domaćih Bobić je uvijek bio na pravom mjestu. Domaći su u 45. minuti tražili i kazneni udarac nakon što je u kaznenom prostoru srušen Maletić, ali glavni sudac utakmice Živković ništa nije svirao. Na poluvrijeme se otišlo sa minimalnom prednošću Veleža. Zrinjski je u Vrapčićima bodrilo oko 300 Ultrasa.

U nastavku utakmice Zrinjski je prvi zaprijetio. Šćepanović je šutirao glavom preko gola u 50. minuti nakon ubačaja sa strane. U 64. minuti Hajdarović je oštro šutirao, ali lopta odlazi pored gola. U 67. minuti nakon dobre akcije Veleža, Hebibović je glavom šutirao, a Dujković odbio u korner. U 70. minuti dobra akcija Plemića. Na loptu je natrčao Stojkić, šutirao, ali brani Bobić. U 74. minuti oštro sa strane je šutirao Crnov, ali Bobić ponovno dobro brani. U 81. minuti Stojkić je postigao gol iz prekida, ali glavni sudac Živković je poništio gol. U 93. minuti Zrinjski dolazi do poravnanja. Nanon dobre kontre Plemića Radulović je šutirao, Bobić obranio, a na odbijenu loptu natrčao Crnov i pogodio za 1:1.

FK Velež: Bobić, Škahić, Zolj, Hajdarović, Reljić(61', Hebibović), Janković, Blagojević(76', Zonjić), Pejić, Haurdić(86', Škaljić), Nikolić i Maletić. Trener: Avdo Kajladžić.

HŠK Zrinjski: Dujković, Radulović, Graovac, Radeljić, Muminović(56', Đurić), Kordić(60', Nikolić), Crnov, Šćepanović, Blaić, Stojkić i Todorović. Trener: Vinko Marinović.