FOTO  FK Velež - FK Olimpic 1:1

FK Velež, FK Olimpic, Premijer liga BiH

Velež je u prvih 10 minuta stvorio dvije izgledne prilike koje nije iskoristio. Sa druge strane Olimpic je zaprijetio iz kornera u 35. minuti, Smajić dobro šutiro, a lopta na putu prema golu pogađa igrača Olimpica. Uslijedila je brza kontra Veleža iz koje pogađa Janković za 1:0. Trener domaćih Jusufbegović, morao je mijenjati već u prvom poluvremenu. Zbog ozljeda igru su morali napustiti Blagojević i Haurdić, dok su u igru ušli Kodro i Hebibović.

U nastavku utakmice Olimpic ipak dolazi do poravnanja autogolom Pejića u 56. minuti.

Velež - Olimpic 1:1 (Janković 35/ Pejić 56 - ag)

FK Velež: Dragojević, Zvonić, Škaljić, Zolj, Hajdarović, Vladavić, Janković, Blagojević, Pejić, Haurdić, Maletić.

FK Olimpic: Oštraković, Merajić, Regoje, Brković, Muharemović, Smajić, Bogičević, Subašić Šivšić Gligorov, Souza.