VIDEO  FK Sarajevo-HŠK Zrinjski 2:0 - 06.05.2012

Prvih četrdeset minuta gledali smo pravu uspavanku u kojoj je domaćin pokušavao doći do vodstva, a Zrinjski je igrao klasični bunker. U 40 minuti domaći su poveli pogotkom Krpića, a u 45 minuti Husejinović pogađa za 2:0.

U drugom dijelu Zrinjski se otvara i pravi nekoliko dobrih prilika, ali domaći vratar večeras nije vadio loptu iz svoje mreže. Na kraju zaslužena pobjeda domaćina koja ih je dodatno približila plasmanu u Europu, dok je Zrinjski nakon ove utakmice od iste Europe sve dalje i dalje.

FK Sarajevo: Adilović, Tatomirović, Zrnanović, Torlak, Belošević, Husejinović (od 70. Bajraktarević), Sesar, Husić (od 64. Čomor), Trebinjac (od 78. Matko), Haskić, Krpić – Trener: Dragan Jović

HŠK Zrinjski: Melher, Aničić, Radeljić (od 29. Lamešić), Arežina (od 45. Bekić), Popović,Krišto (od 72. Drežnjak), Stojkić, Bibić, Ivešić,Pehar,  Marjanović – Trener: Draženko Bogdan