FK Sarajevo-FC Levski 3:1

FK Sarajevo je svladao FC LevskI 3-1, te se plasirao u 3. pretkolo Lige Europe.

U prvoj utakmici bilo je 1-0 za Levski, i Sarajevo ukupnim rezultatom 3-2  ide u dalje natjecanje gdje ga čeka crnogorska Zeta.

Strijelci za FK Sarajevo bili su Husejinović u 12. i 63.  te Suljića u 14. minuti. Jedini gol za Bugare postigao je De Carvalho u 34. minutu utakmice iz kaznenog udarca.

Rezultati uzvratnih susreta 2. predkola nogometne Europske lige:

Širak Gjumri - *Bnei Jehuda Tel Aviv 0:1 (0:1) 0:2 - prvi susret
Ordabasi Šimkent - *Rosenborg Trondheim 1:2 (1:0) 2:2
*Dila Gori - Aarhus 3:1 (0:1) 2:1
Gandsassar Kapan - *Servette 1:3 (0:0) 0:2
Metalurg Skopje - *Ruch Chorzow 0:3 (0:2) 1:3
Čelik Nikšić - *Metalurg Donjeck 2:4 (1:1) 0:7
*Kuopio - Maccabi Netanja 0:1 (0:1) 2:1
*Gomel - Renova 0:1 (0:0) 2:0
*Aktobe - Milsami 3:0 (1:0) 2:4
Inter Turku - *Twente Enschede 0:5 (0:3) 1:1
*Elfsborg - Dacia Kišinjov 2:0 (2:0) 0:1
Suduva Marijampole - *Vojvodina Novi Sad 0:4 (0:3) 1:1
MyPa Anjalankoski - *Rapid Bukurešt 0:2 (0:2) 1:3
Honved - *Anži Mahačkala 0:4 (0:1) 0:1
*Aalesund - Tirana 5:0 (1:0) 1:1
*Anorthosis Famagusta - Levadia Tallinn 3:0 (2:0) 3:1
*Kalmar - Osijek 3:0 (2:0) 3:1
CSKA Sofija - *Mura 05 1:1 (1:0) 0:0
*Asteras Tripolis - Inter Baku 5:3 (1:1, 1:1, 0:0) 1:1
*Ried - Šahtjor Soligorsk 0:0 1:1
*Tromsoe - Olimpija Ljubljana 1:0 (0:0, 0:0) 0:0
Zimbru Kišinjov - *Young Boys Bern 1:4 (1:0, 1:0, 1:0) 0:1
*Gent - Differdange 3:2 (1:2) 1:0
Senica - *Apoel Nikozija 0:1 (0:0) 0:2
*Lech Poznan - Xäzär Länkäran 1:0 (1:0) 1:1
*Zeta Golubovci - Jyväskylä 1:0 (0:0) 2:3
*Vitesse Arnhem - Lokomotiva Plovdiv 3:1 (2:0) 4:4
*Viktoria Plzen - Metalurgi Rustavi 2:0 (2:0) 3:1
Sligo Rovers - *Spartak Trnava 1:1 (0:0) 1:3
Skonto Riga - *Hajduk Split 1:0 (0:0) 0:2
*Crvena zvezda - Naftan Navapolack 3:3 (2:1) 4:3
*Videoton - Slovan Bratislava 0:0 1:1
*Legia Varšava - Liepajas Metalurgs 5:1 (2:1) 2:2
St. Johnstone - *Eskisehirspor 1:1 (1:0) 0:2
Portadown - *Slaven Belupo 2:4 (1:2) 0:6
*St Patrick's Athletic - Široki Brijeg 2:1 (1:1, 1:0) 1:1
*Sarajevo - Levski Sofija 3:1 (2:1) 0:1
*Admira Wacker - Žalgiris Vilnius 5:1 (3:1) 1:1
Hafnarfjördur - *AIK Solun 0:1 (0:1) 1:1
Akureyri - *Mlada Boleslav 0:1 (0:1) 0:3

Napomena - * momčad prolazi dalje

hercegovina.info

26.07.2012 u 23:23
loading...