Zrinjski-Budućnost
Momčadi su istrčale u slijedećim sastavima:

FK RADNIK: Avdukić, I.Jakovljević, Janković, Vasić, Stokić, Lazić, Krsmanović, Ostojić, S.Jakovljević, Šećerović, Mašić.

HŠK ZRINJSKI: Karačić, Blaić, Graovac, Tomić, Todorović, Stojanović, Mešanović, Arežina, Petrak, Katanec, Zakarić.

U prvom dijelu Zrinjski je kontolirao igru, ali bez nekih velikih prigoda. Najveću je imao Zakarić kada je izbio sam pred vratara Avdukića, ali ga nije uspio svladati i na poluvrijeme se otišlo rezultatom 0:0.

U drugi dio Zrinjski je krenuo ofanzivnije, a Zakarić se u 52. minuti iskupio za promašaj iz prvog dijela i postigao pogodak za Zrinjski.

Nakon postignutog pogotka tempo igre je pao i uglavnom se igralo na sredini terena. Marinović je u igru uveo Bilbiju, Filipovića i Šćepanovića umjesto Arežine, Zakarića i Mešanovića, a Plemići su mirno priveli utakmicu kraju za konačnih 0:1 i osvojena još tri velika boda u borbi za titulu.