FK Leotar-HNK Branitelj 2:0

Utakmica je odigrana pred stotinjak gledatelja koji su vidjeli dobru igru pogotovo u drugom dijelu kada su i pala oba pogotka. U prvom dijelu imao je domaćin par dobrih prilika, ali su i nogometaši Branitelja znali zaprijetiti. Poluvrijeme je završilo rezultatom 0:0.

Leotar do vodstva dolazi u 50. minuti nakon kaznenog udarca koga je realizirao Stojanović. Konačan rezultat postavio je Prelo u 60 minuti.

FK Leotar: Kukrika, Vučinić, Todorović , Radović , Šaraba, Mandić, Andrić, Kujundžić, Bondžić, Marjanović i Stojanović. Još su igrali: Sredanović, Vranešević, Prelo, Dreč, Đajić i Mijanović. Trener: Dragan Spaić.

HNK Branitelj: Pandža, Vazgić, Klapka, Pehar, Dragičević, Margeta, Suton, Babanić, Ferenc, Eminović i Slišković. Još su nastupili: Čugalj, Ćosić, Barišić, Petrović, Knezović i Rajković. Trener: Denis Zovko