FK Borac-NK Široki Brijeg 2:1

Široki Zrinjski
Upravo im se to dogodilo i danas po tko zna koji put što ih je koštalo novog četvrtog uzastopnog poraza.

Nogometaši Borca slavili su s 2:1 u derbi susretu 18. kola Premijer lige BiH,ujedno i posljednjem ovogodišnjem, igranom na teškom terenu stadiona u Banja Luci. Da stvar bude gora gosti su zabili sami sebi pobjednički gol za Borac (Barišić u 90. minuti).

Poveo je Borac u 30. minuti golom Galešića. S tim rezultatom se otišlo na odmor. Početkom drugog poluvremena Wagner je uspio poravnati a Josip Barišić u zadnjoj minuti utakmice postiže autogol koji je šokirao nogometaše Širokog.

Utakmica je bila prekinuta na petnaestak minuta jer su navijači gađali grudvama snijega suca Zorana Grbića utakmice, pa je policija morala isprazniti taj dio tribine stadiona Borca.