FK Borac-NK Široki Brijeg 0:2

NK Široki Brijeg, FK Borac Banja Luka

Neuništivi brazilski napadač Wagner, na asistenciju Crnova, već u 9. minuti glavom posprema loptu u mrežu Borca za vodstvo od 1:0

Borac je u prvom dijelu dva puta prijetio preko Tonija Jovića, no nisu to bile one stopostotne prilike za razliku od Koljićeve u 48. minuti kada je ovaj sa svega tri metra promašio prazan gol i propustio izjednačiti rezultati.

U drugom poluvremenu nakon sjajnog ubačaja lopte sa lijeve strane koju je uputio Pehar, Wagner postiže i drugi zgoditak te se ovim golom izjednačio s Leonom Benkom na vrhu liste najboljih strijelaca.

Do kraja susreta Široki je zadržao ovaj rezultat, i sa nova tri boda pretekao trećeplasirano Sarajeva, koje je danas u Kaknju poraženo od Mladosti Doboj - Kakanj.