Zrinjski-Slavija
Momčadi su istrčale u sastavima:

FK Borac: Jović, Saničanin, Vidović, Savanović, Predragović, Jović, Radinović, Runić, Paštar, Jandrić, Marjanović.

HŠK Zrinjski: Karačić, Blaić, Peko, Graovac, Radulović, Žeravica, Todorović, Stojanović, Mešanović, Laštro, Zakarić.

Nazočni gledatelji gledali su jednu dobru utakmicu u kojoj su domaći nogometaši bili sretniji i spretniji, te su na kraju slavili pobjedu 2:1.

Borac je poveo u 24. minuti preko Radinovića 1:0 i to je bio rezultat prvog dijela. U drugom dijelu Zrinjski pokušava poravnati, ali domaći domaći dolaze do vodstva od 2:0 u 55. minuti, a strijelac je bio Jović.

I nakon toga Zrinjski nastavlja sa napadima, Plemići u 82. minuti preko Šćepanovića smanjuju rezultat na 2:1. Do kraja Zrinjski je ubacio u brzinu više, ali rezultat se nije mijenjao.