VIDEO  El Clasico: Barcelona - Real Madrid 1:2

Real Madrid, barcelona, EL Clasico, Barcelona - Real, Real Madrid, EL Clasico

Igrala se 17 minuta susreta kada je nakon udarca iz kuta  s desne strane Pepe pucao glavom. Vratar Barcelone Valdes je prvo bio uhvatio loptu, ali mu je ispala ispred nogu Puyola koji se nije najbolje snašao, što je iskoristio Kheidira i ugurao je u mrežu.

Barcelona je poravnala u 70 minuti. Tello je pucao ravno u Casillasa koji je uspio obraniti taj udarac, ali na loptu natrčaje Sanchez i pogađa za 1:1.

Radost domaćina je kratko trajala jer nakon samo par minuta Ronaldo pogađa za veliku pobjedu Reala i vjerojatno naslov prvaka Španjolske.

BARCELONA - REAL MADRID 1:2 (Sanchez 70'/ Khedira 15', Ronaldo 72'/)

Barcelona (4-3-3): Valdes; Alves, Mascherano, Puyol, Adriano; Xavi, Busquets, Thiago; Tello, Messi, Iniesta.

Real Madrid (4-2-3-1): Casillas; Arbeloa, Pepe, Ramos, Coentrao; Khedira, Xabi Alonso; Ronaldo, Ozil, Di Maria; Benzema.

szólj hozzá: Barcelona - Real 0-1 Khedira

szólj hozzá: Barcelona Real 1:1 Sanchez

szólj hozzá: Ba1-2Re[Matchhighlight.com]