FOTO  Dvostruko slavlje mlađih kategorija Troglava nad Tomislavom

Troglav - Tomislav

(sve slike su u galeriji!)

Početnici: Troglav - Tomislav 2:0

U susjedskom derbiju početnici Troglava ostvarili su potpuno zasluženo pobjedu od 2:0 nad Tomislavom u utakmici u kojoj su veći dio imali terensku inicijativu. Do pobjede domaći nogometaši došli su pogocima Čeke u 10., te Koprčine u 18.minuti susreta.

Pioniri: Troglav - Tomislav 3:1

I u drugom derbiju između pionira uspješniji su bili domaći nogometaši koji su ostvarili pobjedu od 3:1. U odličnoj utakmici gosti iz Tomislava dolaze u prednost u 6.minuti kada pogađa Kovačević. Samo minutu kasnije Troglav uspjeva izjednačiti preko Vidovića. U 11.minuti domaći nisu uspjeli iskoristiti kazneni udarac kojeg odlično brani golman gostiju Krhan. Ipak do pobjede Troglav dolazi u posljednjih deset minuta susreta kada pogađaju Pekić u 60. i Mičeta u 67.minuti.