FOTO  Dvostruko slavlje Hajduka nad Lokomotivom

Hajduk - Lokomotiva

(sve slike su u galeriji!)

PIONIRI: Hajduk - Lokomotiva 2:0

U derbiju pionirske lige domaći nogometaši odigrali su jednu od ponajboljih partija ove sezone te su potpuno zasluženo slavili protiv Lokomotive. Od početka susreta Hajduk je preuzeo terensku inicijativu i dolazi u prednost pogotkom Iličića u 17.minuti susreta. Konačan rezultat postavlja Brnić početkom drugog poluvremena.

KADETI: Hajduk - Lokomotiva 3:1

Odličnu utakmicu odigrali su kadeti Hajduka i Lokomotive u kojoj su domaći nogometaši zabilježili pobjedu od 3:1. Hajduk dolazi u prednost u 20.minuti kada pogađa Vidović. Petnaest minuta kasnije domaćin povećava prednost kada pogađa Šego. Ipak u posljednoj minuti prvog poluvremena gosti uspjevaju smanjiti preko Nikšića. U nastavku utakmice Hajduk dolazi i do trećeg pogotka preko Nejašmića u 62.minuti za konačnih 3:1.