Dva hat-tricka i ukupno 11 zgoditaka u novoj pobjedi Širokobriježana

NK Široki Brijeg, Stadion HŠK Zrinjski, NK Široki Brijeg, HŠK Zrinjski, NK Široki Brijeg, FK Radnik, NK Široki Brijeg, fk krupa , NK Široki Brijeg, FK Željezničar, FK Radnik, NK Široki Brijeg, NK Široki Brijeg, NK Široki Brijeg, FK Željezničar, NK Široki Brijeg
...u trećoj pripremnoj utakmici uoči dvoboja s Domžalama u prvom kolu kvalifikacija za Europsku ligu.

Nakon remija u prvoj pripremnoj utakmici s GOŠK-om u Gabeli i pobjede protiv Željezničara na Pecari, Plavo-bijeli su u srijedu na glavnom terenu klupskog kampa "Musa-Karačić" u kombiniranom sastavu do vrha napunili mrežu gostiju.

Momčad s Pecare pitanje pobjednika riješila je već u prvom poluvremenu, otišavši na odmor s rezultatom 4:0. Isti broj golova Širokobriježani su zabili u drugom poluvremenu, ali je i momčad sastavljena od igrača londonske agencije Vll LAW Football Academy Ivan-Impex Sport Centar Međugorje triput zatresla mrežu domaćina te je konačni rezultat bio 8:3.

Za momčad Širokog Brijega po tri pogotka zabili su Čabraja i Marić, a među strijelce su se upisali i Popović i Hrkać. Strijelci za Sewn Low Football bili su Prskalo, Juričić i Ljubičić.

Inače, gostujuću momčad sastavljenu od igrača spomenute londonske agencije vodi Širokobriježanin Ivan Spajić, a ovog ljeta priprema se u Međugorju. Riječ je o zanimljivoj selekciji igrača bez ugovora koji dolaze iz više država.

NK ŠIROKI BRIJEG: Bandić, Kožul (od 50. Zlomislić), Hrkać, Perković (od 58. Nikić), Marković (od 46. Knežević), B. Vukoja, Matić (od 46. Marušić), Marić, Popović, Čabraja (od 63. Z. Vukoja), Eliomar (od 46. Jurić, od 55. Bešlić). Trener: Boris Pavić

SEWN LOW FOOTBALL: Žarkov, G. Tolić, R. Ostojić, Dunđer, M. Tolić, Begić, Ćehić, Ljubičić, M. Puljić, Prskalo, Juričić (još su igrali: M. Ostojić, I. Puljić, Bencun, Vrljićak). Trener: Ivan Spajić