FOTO  Druga liga "Jug": HNK Brotnjo - NK Troglav 1:0

Momčadi su istrčale u sljedećim sastavima:

HNK Brotnjo: Džida, I. Puljić, Miletić, Miličević, Čilić, T. Puljić, Šimović, Badalić, Soldo, Vlaho, Miloš. Trener: Tihomir Miloš.

NK Troglav: Gelo, Crnjak, Milak, Ivković, Krivić, Madžar, Musli, Semren, Sušić, Peraica, Radić. Trener: Miran Dalić.

Domaći su bolje otvorili utakmicu i nekoliko puta zaprijetili preko Badalića. Dobra igra Brotnja u prvom poluvremenu okrunjena je u 30 minuti. Nakon jedne dobre akcije Miletić odlično šutira i pogađa za vodstvo od 1:0.

U drugom poluvremenu gosti su krenuli odlučnije da poravnaju rezultat, ali domaći su dobrom igrom u odbrani uspjeli sačuvati minimaalnu prednost i na kraju zasluženo slaviti.

Ovom pobjedom Brotnjo je ostalo drugoplasirana momčad na tablici sa zaostatkom od 2 boda za prvoplasiranim Troglavom.