FOTO  Druga liga "Jug": FK Lokomotiva - NK Brotnjo 0:1

Momčadi su istrčale u sljedećima sastavima:

FK Lokomotiva: Razić, Kajan, Ćorić A., Torlo, Ćorić J., Kovačević, Zolj, Ćorić E., Saldin, Alajbegović. Trener: Mehmed Agović.

NK Brotnjo: Džida, Miletić, Sesar, Miličević, Čilić, Šakota, Vasilj, Badulić, Pehar, Vlaho, Rozić. Trener: Tihomir Miloš.

Po tvrdom i teškom terenu obje momčadi nisu puno pokazale u prvom poluvremenu. Na poluvrijeme se otišlo bez golova.

U nastavku utakmice Brotnjo je zaigralo bolje i agresivnije prema golu Lokomotive. Nakon nekoliko propuštenih prilika, Brotnjo ipak dolazi do prednosti preko Vasilja. U 70. minuti Vasilj je prihvatio jednu loptu nakon dobre akcije Brotnja i preciznim šutom pogodio za vodstvo i konačnih 0:1 na ovoj utakmici.

Momčad Brotnja je nakon ovog kola zadržala prvo mjesto na tablici Druge lige "Jug".