Dramatičan derbi u Engleskoj: Liverpool slavio protiv Manchester Citya

Luis Suarez, Liverpol, Liverpool, Manchester City, Luis Suarez, Liverpool, Arsenal, nogomet, Luis Suarez, u engleskom prvenstvu, Eden Hazard, Liverpool

U 6. minuti Liverpool je stigao do vodstva i to nakon što je Luis Suarez sjajno proigrao Raheema Sterlinga koji pogađa za 1:0. Na 2:0 povisio je Škrtel u 26. minuti, nakon kornera.

U drugo poluvrijeme bolje je ušao Manchester City. David Silva smanjuje rezultat u 57. minuti na 2:1. U 63. minuti ponovno Silva je sve dobro napravio, lopta se odbila od Johnsona i prevarila domaćeg vratara za 2:2.

Ipak u 73. minuti Liverpool dolazi do važne pobjede koja ih ostavlja u utrci za naslov. Vincent Kompany je pogriješio, lopta je došla do Coutinha koji puca snažno i precizno te donosi Liverpoolu pobjedu.

Liverpool sada ima pet bodova više i utakmice više od prvog pratitelja Chelseaja, te sedam više od Cityja, koji ima i dvije utakmice manje.