FOTO  Doigravanje Omladinske lige: Kadeti Željezničara i juniori Stoca pobjednici

Kadeti Željezničara i juniori Stoca osvojili su naslov prvaka u razigravanju Omladinske lige centar-jug.

Kadeti Željezničara uspjeli su preokrenuti rezultat i slaviti sa 3:2 protiv Tomislava. Tomislav je došao u vodstvo kada Landeka odlično probija po desnoj strani i pogađa za 0:1. Ubrzo je Tomislav povećao prednost kada nakon kornera igrač Željezničara sprema loptu u vlastitu mrežu. Nakon toga Željezničar je zaigrao bolje i bio je opasniji po gol te je uspio u prvom poluvremenu izjednačiti preko Marića i Beganovića. Imali su nogometaši Željezničara još nekoliko čistih prilika ali se istakao odlični golman Tomislava. U drugom poluvremenu Željezničar dolazi do pobjede kada pogađa ponovo Marić za veliko slavlje ekipe Željezničara.

U odličnoj utakmici između juniora Stoca i Rudara, Stolac je bolje otvorio utakmicu te je poveo odličnim udarcem Akrapovića sa 20-tak metara. Rudar uspjeva izjednačiti preko Brotlije u 28.minuti. Do kraja obje ekipe propustile su po nekoliko prilika, završilo je 1:1, te se pobjednik morao odlučiti izvođenjem kaznenih udaraca. Stolac je bio uspješniji i slavio je sa 4:1. Za Stolac su pogodili Bošković, Šutalo, Raguž i Buzaljko dok je za Rudar jedini uspješan bio Sikira. Veliki uspjeh juniora Stoca koji su dokazali da se odlično radi u omladinskom pogonu HNK Stolac.

KADETI: Željezničar - Tomislav 3:2

Željezničar: Mostarlić, Rebić, Memija, Hasanović, Ejubović, Klačar, Čatić, Bašović, Voloder, Marić, Beganović

Tomislav: Perković, H. Pašalić, Škorić, B. Pašalić, Matić, Drmić, Marijanović, Gegaj, Karahasan, Landeka, Selimović. Još su igrali: Kovačević, Korić, Bagarić

JUNIORI: Stolac - Rudar 1:1, jedanaesterci 4:1

Stolac: Raguž, Krešić, Čolić, Vujinović, Čoko, Perić I., Akrapović, Bošković, Šutalo, Markić, Perić R. Još su igrali: Katičić, Buzaljko, Marković, Antunović, Mišić, Bebek, Subašić

Rudar: Ajdinović , Kubat, Buza, Musić, Ćurić, Kobilica , Kurtović, Karamuja, Hrustanović, Sikira, Brotlija. Još su igrali: Čajo, Đuđo

Najbolji strijelac Jug - kadeti: Perić Renato - HNK Stolac
Najbolji strijelac Jug - juniori: Markić Dario - HNK Stolac