Dinamo - Austria 0:2

U redovima hrvatskog prvaka su smatrali kako su na ždrijebu dobili inferiornog protivnika, no gosti su se pokazali kao dobra momčad te su na kraju i šokirali Dinamo pobjedom.

Dinamo svoje prilike nije iskoristio, a gosti su poveli u 69. minuti kada su povukli brzi kontranapad, a Leovac je pogodio Dinamovu mrežu iskosa s lijeve strane, nakon što je domaći vratar Zelenika loše intervenirao.

Dinamov trener Kruno Jurčić je tada u igru uveo Rukavinu umjesto Čopa, no dogodio se novi šok te je napadač isključen nakon par sekundi igre. U skoku je nogom udario Rogulja u tijelo, a sudac Howard Webb je ocijenio da je to start za isključenje.

U 75. minuti su Austrijanci ponovno ohladili Maksimir. Stanković je natrčao na povratnu loptu na vrhu šesnaesterca i pogodio pokraj nemoćnog Zelenike za 2:0.