Da se ne zaboravi: Na današnji dan Zrinjski velikim preokretom svladao Široki

NK Široki Brijeg, Stadion HŠK Zrinjski
Na današnji dan odigrala se utakmica HŠK Zrinjski-NK Široki Brijeg u kojoj su Plemići nakon velikog preokreta došli do bodova koji su poslije bili vrijedni titule prvaka.

Gosti su vodili do 82. minute rezultatom 0:2, a onda su Plemići u zadnjih desetak minuta potpuno preokrenuli rezultat i trasirali sebi put do titule prvaka BiH.

Utakmica je obilovala dobrim potezima, i naravno pogotcima, tako da su gledatelji, posebno navijači Zrinjskog otišli prezadovoljni kućama.

Hercegovački derbi odigran je pred oko 10 000 gledatelja na stadionu HŠK Zrinjski pod Bijelim brijegom.

HŠK Zrinjski: Dujković, Radeljić, Muminović, Crnov, Pehar (od 46. Simeunović), Stojkić, Zlatić, Nikolić, Barišić (od 60. Šćepanović), Aleksić, Đurić(Stojanović)

Široki Brijeg: Soldo, D.Džidić, Barišić, Ćorić, Pehar, Zakarić (od 78. Kordić), Wagner (od 83. Ivanković), Marić (od 88. Peko), Špikić, Plazonić, Ljubić.

Donosimo cijelu utakmicu koja se igrala 05.04. 2014. godine.