FOTO/VIDEO  Cibalia izjednačila protiv Dinama, a onda se ukazao sudac: pogledajte kazneni udarac koji je dosuđen u 90. minuti!

GNK Dinamo Zagreb, HNK Cibalia
Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, a sve važno dogodilo se od 72. minute pa do kraja susreta. Najprije je goste u vodstvo doveo Hodžić prekrasnim pogotkom u 72. minuti, a stvari je na početak vratio Zgrablić u 87.

I kada se činilo da će Dinamo izgubiti važne bodove u borbi za naslov prvaka, sudac Batinić je u 89. minuti dosudio dvojben kazneni udarac za zagrebačku momčad. Soudani je ušao u kazneni prostor, prošao pored igrača domaće momčadi i jednostavno pao. Čini se da kontakta nije bilo, ali osječki arbitar pokazao je na bijelu točku. Hodžić je bio siguran s 11 metara i postavio je konačnih 2:1 za Dinamo koji se time približio Rijeci na tri boda zaostatka.