Čapljinci uspješni u Drinovcima, utakmica prekinuta u 85 minuti

Čapljinci su na gostovanju u Drinovcima bili bolji od istoimene ekipe rezultatom 1:2. Domaćin je prvi postigao zgoditak tako da se na poluvrijeme odlazi sa rezultatom 1:0.U drugom poluvremenu Čapljinci se bude i Jusufbašić postiže dva zgoditka za Čapljinu. No utakmica je prekinuta u 85. minuti, kada su domaći igrači fizički napali glavnog suca utakmice.

Naime, nakon kraćeg fizičkog obračuna sa glavnim sucem i ganjanja po terenu intervenirali su redari koji su smirili situaciju, nakon čega je utakmica prekinuta i završena konačnim rezultatom 1:2 u korist Čapljine.

Uprava NK Čapljina istaknula je kako su igrači NK '' Drinovci '' bili korektni prema Čapljinskim nogometašima, kojima su priredili i odličan doček i čestitali na zasluženoj pobjedi. Navijači NK '' Drinovci '' pljeskom su ispratili Čapljinske nogometaše, što je zaista za svaku pohvalu.

Ovom pobjedom nogometaši Čapljine su i teoretski zasjeli na prvo mjesto tablice i za iduću sezonu već osigurali nastup u većem rangu.

Zdravko Jakiša | ČA::portal