FOTO/VIDEO  Bundesliga: Remi Bayerna, pogodak Olića

FC Bayern, wolsburg, Ivica Olić, Mario Mandžukić, Bundesliga, nogomet, Mario Mandžukić, Ivica Olić, nogomet, Ivica Olić, FC Bayern, Mario Mandžukić, Bundesliga, Ivica Olić, VfL Wolfsburg, FC Bayern, nogomet
Golove za Bayern zabili su Claudio Pizarro (31, 40) i Xherdan Shaqiri (34), dok su strijelci za Hoffenheim bili Anthony Modeste (23), Sejad Salihović (44) i Roberto Firmino (75)
U susretu 28. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je u Munchenu odigrao 3-3 protiv Hoffenheima i još uvijek nema niti jedan poraz ove sezone u Bundesligi.
U sjajnom susretu gosti su vodili 1-0, Bayern je okrenuo rezultat u vodstvo 3-1, no Hoffenheima je s dva gola uspio osvojiti bod na Allianz Areni postavši prvi klub ove sezone kojem je to uspjelo u njemačkom prvenstvu. Golove za Bayern zabili su Claudio Pizarro (31, 40) i Xherdan Shaqiri (34), dok su strijelci za Hoffenheim bili Anthony Modeste (23), Sejad Salihović (44) i Roberto Firmino (75).

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić igrao je u drugih 45 minuta.
Europski i njemački doprvak Borussia Dortmund je pobijedio na gostovanju Stuttgart 3-2 nakon što je gubio 0-2 u prvih 19 minuta. Sva tri gola za goste zabio je Marco Reus (30, 68-11m, 82), dok su strijelci za Stuttgart bili Christian Gentner (9) i Martin Harnik (19). Wolfsburg je na svom travnjaku pobijedio Eintracht Frankfurt 2-1, a strijelac prvog gola za domaćine bio je hrvatski reprezentativac Ivica Olić u 69. minuti. Bio je to gol za 1-1 nakon što su gosti poveli u 11. minuti pogotkom Stefana Aignera. Pogodak za pobjedu 'vukova' zabio je Naldo u 89. minuti. Olić je na travnjaku proveo cijeli susret, dok je Ivan Perišić igrao do 77. minute.
Na ljestvici vodi Bayern sa nedostižnih 78 bodova, na drugom mejstu je Borussia Dortmund sa 55 bodova, a treći je Schalke sa 54 boda.

REZULTATI:
Wolfsburg - Eintracht Fra. 1-1 (OLIĆ 69, Naldo 89 / Aigner 11)
Bayer - Eintracht Bra. 1-1 (Kiessling 53-11m / Reichel 47)
Mainz - Augsburg 3-0 (Bungert 23, Hitz 38-autogol, Geis 83)
Bayern - Hoffenheim 3-3 (Pizarro 31,40, Shaqiri 34 / Modeste 23, Salihović 44, Firmino 75)
Stuttgart - Borussia Dort. 2-3 (Gentner 9, Harnik 19 / Reus 30, 68-11m, 82)