Brotnjo slavilo protiv Nevesinja, nastavlja se borba za prvaka!

mnk brotnjo
Igrači Brotnja u susret su ušli vrlo odlučno i borbeno, što je rezultiralo time da je već u 18. minuti rezultat bio visokih 3:0, a mrežu su redom pogađali Anto Galić, Anđel Čolak i Mateo Kozarić.

U drugo poluvrijeme bolje ulaze igrači Nevesinja koji u 24. minuti smanjuju na 3:1 preko Trutine, da bi u 27. utakmicu u neizvjesnost doveo Pudar, pogodivši za 3:2. Imali su gosti još nekoliko dobrih prilika, no i ovaj put na golu Brotnja bio je siguran Andrijano Dujmović.

Već u 31. minuti odličnim prodorom Kristijan Pantić obavlja veliki dio posla, te loptu prosljeđuje do Denisa Mijatovića koji je sigurno šalje u mrežu gostiju. U posljednjoj minuti susreta gosti rade 6. akumulirani prekršaj. Kazneni udarac izvodi Kristijan Pantić i postavlja konačni rezultat 5:2 - piše portal MNKBrotnjo.com

Do kraja prvenstva ostala su još tri kola, a borba za naslov prvaka se nastavlja preko prve prepreke, a to je MNK Centar iz Sarajeva.