Borac na krilima Vranješa svladao Čelik

FK Borac, NK Čelik

Borac je u posljednjem susretu sedmog kola Premijer lige upisao trijumf nad Čelikom. Banjalučani su na domaćem terenu slavili sa 3:1, kada se sve sagleda – sasvim zasluženo.

Na prvi gol čekalo se deset minuta. Radulović je centrirao iz kornera, a Stojan Vranješ pogodio za vodstvo Borca. Šest minuta kasnije iskusni Aidin Mahmutović pogodio je za izjednačenje rezultata. U 22. minuti Borac je već imao novo vodstvo. I ponovo je pogodio Vranješ nakon loše reakcije domaće obrane, prenosi HMS.

U nastavku je Borac sredinom igre ostao sa igračem manje nakon što je isključen Jovanović, međutim ni to nije pokolebalo Banjalučane, koji su i brojčano ugroženi uspjeli postići još jedan gol do kraja.

Točku na i u završnici susreta stavio je Ivan Crnov.

BORAC: Lučić, Radulović, Jovanović, Danilović, Ćosić, Milutinović, Čomor, Subić, Mirić, Vranješ, Vujaklija.

ČELIK: Pavlović, Brekalo, Vrhovac, Resić, Huseinbašić, Grahovac, Blažević, Perišić, Jamak, Mahmutović, Leon.