Bivši Plemić Zvonimir Kožulj u životnoj formi

Zvonimir Kožulj, Zvonimir Kožulj
Kao pobjednik na kraju je izašao Pogon slavivši na domaćem terenu s 3:1, a jedan od strijelaca bio je i povremeni reprezentativac BiH Zvonimir Kožulj, koji je nastavio kontinuitet dobrih igara u Poljskoj.

Do prednosti u ovom susretu prvi je došao Gornik golom koji je iz penala u 12. minuti postigao Angulo, no vrlo brzo domaćini su došli do izjednačenja.

U 18. minuti rezultat je poravnao Majewski, da bi deset minuta kasnije preokrenuo Zvonimir Kožulj sjajnim golom s dvadesetak metara.

U nastavku utakmice Pogon je postigao još jedan gol, ovog puta preko Maleca, za konačnih 3:1.

Za bivšeg igrača NK Široki Brijeg ovo je bio treći gol u sezoni, na kontu ima i četiri asistencije, dok se njegov tim nakon ovog trijumfa nalazi na četvrtoj poziciji u ligi, piše Sportsport.ba.