Bih-Izrael 3:1

BIH, izrael
Nakon pobjede od 3-0 nad selekcijom Andore reprezentacija BiH je sa 3-1 svladala Izrael, čime se vratila u igru za plasman na prvenstvo.

Gosti iz Izraela su preko Ben Haima poveli u 41. minuti, ali su nogometaši BiH u istoj minuti uspjeli izjednačiti preko Edina Višće. Edin Džeko je u 45. minuti iz kaznenog udarca doveo BiH u vodstvo 2:1, a konačan rezultat postavio je ponovo Višća u 75. minuti.
BOSNA I HERCEGOVINA: Begović, Kolašinac, Mujdža, Spahić, Vranješ, Medunjanin, Bešić, Pjanić (od 88. minute Ibišević), Lulić (od 86. minute Hadžić), Višća (od 80. minute Hajrović), Džeko

IZRAEL: Marciano, Dgani, Ben Haim, Yeini (od 46. minute Damari), Gershon, Ben Harush, Natcho, Biton (od 80. minute Kehat), Ben Haim II, Sahar (od 62. minute Buzaglo), Zahavi