BiH-Gibraltar 5:0.

BIH
Vedad Ibišević odmah je u četvrtoj minuti lijepo primio loptu, namjestio se i pogodio za 1:0.

Uslijedile su šanse Višće glavom, Hodžića udarcem sa 16 metara, pa je Hodžić bio sam pred golmanom i Ibrahim mu je obranio, da bi u 24. Kolašinac dobio žuti karton, zbog kojeg će propustiti utakmicu s Grčkom!

U 27. minuti Pjanić i Zukanović namjestili su lijepu šansu Bičakčiću, pa je pucao i Pjanić, ali pogodio je tek opet Ibišević u 43. minuti. I to nakon sjajne akcije po lijevoj strani i Višćina ubačaja.

A mogao je Ibišević i do hat-tricka u prvom dijelu, ali je u 45. miniti promašio dobru priliku glavom.

Pavlović je u poluvremenu zamijenio Kolašinca. I odmah je u 52. minuti asistirao Vršajeviću za treći gol.

Vrlo brzo bilo je i 4:0, kad je mrežu zatresao Višća u 56. minuti. Dvije minute kasnije Vrančić je zamijenio Pjanića.

U 68. minuti Dinamov napadač Hodžić pokušao je atraktivno škaricama, ali nažalost nije pogodio. Silno se trudio Hodžić, pa je pokušao i u 76. minuti, kada je dobio i novog partnera jer Riad Bajić ušao je umjesto Vršajevića.

U trećoj minuti nadoknade Bičakčić je pogodio za 5:0.