BH Telecom Premijer liga: Sarajevo slavilo kod Olimpica, Velež bolji od Gradine

Sarajevo je zadržao prvu poziciju nakon što je u sudjedskom derbiju slavio kod Olimpica rezultatom 0:1. Tri boda za ostanak na čelu ljestvice momčadi Dragana Jovića donio je Belošević u 35 minuti iz kaznenog udarca.

Velež je slavio na gostovanju kod Gradine rezultatom 1:3. Strijelci za goste bili su Hebibović u 64 i 72, te Ćurić u 89 minuti. Počasni pogodak za domaćina postigao je Turbić u 82 minuti.

Rudar je na svom terenu lako svladao Leotar rezultatom 3:1. Strijelci za Rudar bili su Avecado, Handžić i Rastoka, dok je za trebinjce pogodio Filipović.

Radnik iz Bijeljine i Travnik podijeli su bodove. Domaći su preko Ostojića i Ćuluma poveli sa 2:0, da bi gosti preko Zatagića i Lipovca poravnali za 2:2.

Ostale utakmice 4. kola igraju se sutra.