Bayern slavio u Zagrebu kod Dinama

Dinamo, Bayern, FC Bayern, Liga prvaka
Nakon tri boda osvojena u prvih pet kola ovosezonskog izdanja Lige prvaka, zagrebački Dinamo u završnom je nastupu na svom Maksimiru ugostio momčad Bayerna iz Münchena.

Modri su imali svoje šanse i držali 0:0 sve do 61. minute, kada je u kratkom razdoblju Lewandowski postigao dva pogotka i osigurao slavlje Bavaraca.

Nedugo potom je Pivarić pogodio prečku, a Müller je u završnici promašio i prigodu s bijele točke, pogodivši vratnicu Eduardovog gola.

U drugoj utakmici Skupine F, Arsenal je na gostovanju kod Olympiakosa u Pireju pobijedio 3:0 te prošao u osminu finala Lige prvaka, a Grci će na proljeće nastupiti u Europskoj ligi.

Liga prvaka, Skupina F:
1. Bayern 15
2. Arsenal 9
3. Olympiakos 9
4. Dinamo 3

Mlada momčad Modrih, koja je već u prošlom kolu osigurala prolazak skupine i nastavak natjecanja u UEFA Youth League, poražena je kod kuće od Bayerna 1:0, a jedini je pogodak postigao Stefandl u 74. minuti dvoboja.

Međutim, Dinamo U-19 osvojio je prvo mjesto s deset bodova, koliko imaju i drugoplasirani Arsenal U-19 te Olympiakos U-19.