Bayern je prvi put pao ove sezone u Bundesligi

Franck Ribery, Karim Benzema, Bundesliga, Bayern, derbi, Bundesliga, nogomet, serie a, Engleska liga, FC Bayern, Bayern München, Borussia Mönchengladbach, Bundesliga
Borussia Mönchengladbach - FC Bayern München 3:1

Bayern je prvi put pao ove sezone u Bundesligi, i to uoči gostovanja kod Dinama u srijedu u Zagrebu. U 15. kolu izgubili su 3:1 na gostovanju kod Borussije Mönchengladbach.

Domaćini su pitanje pobjednika riješili u razmaku od 14 minuta nastavka, od 54. do 68. minute. Poveli su preko Wendta, na 2:0 je postavio Stindl u 66. minuti, a za 3:0 je zabio Johnson.

Bavarci su poraz ublažili preko Riberyja u 81. minuti. Inače, Francuz je ušao šest minuta ranije i tako upisao prvi nastup nakon devet mjeseci.