Barca uzela bod, Bordeaux kući pjevajući

Liga prvaka

Stuttgart je igrao jako dobro i nakon prvog dijela je mogao imati veće vodstvo od 1:0. No, u drugom dijelu Barcelona preko Zlatana Ibrahimovića u 52. minuti dolazi do konačnih 1:1

Aktualni francuski prvak Bordeaux obavio je dobar posao u prvoj utakmici osmine finala nogometne Lige prvaka na gostovanju kod Olympiacosa na stadionu Georgios Karaiskakis. Naime, pobijedio je Bordeaux s minimalnih 1-0 golom francuskog braniča Michaëla Cianija iz druge minute sudačke nadoknade prvog poluvremena i tako došao do velike prednosti uoči uzvrata. Cijela je utakmica bila tvrda, bez pravih prilika i lijepih poteza, a u takvoj se igri bolje snašao gostujući sastav. Jedini gol na utakmici Ciani je zabio glavom nakon ubacivanja Yoanna Gourcuffa, a ta je akcija bila i najbolja u cijelom prvom poluvremenu.